Altay Güvenlik olarak kişisel ve kurumsal tüm güvenlik sorunlarınızı çözmek ana hedefimizdir. Altay Güvenlik’te eski asker, polis birçok güvenlik görevlisi bulunmaktadır, bunun dışında her özel güvenlik görevlimiz de gerekli eğitimlerden geçmiş ve lisanlarını almışlardır. 20 yılı aşkın bir süredir hem ulusal hem de uluslararası anlamda başarılarıyla öne çıkan Altay Güvenlik, Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet göstermekte ve güvenilir bir güvenlik firması duyan herkese tam kapasiteyle hizmet vermektedir.

özel güvenlik

Ankara güvenlik firmaları arasında en iyisi olan Altay Güvenlik, tecrübesi ve becerikli personeli ile öne çıkmaktadır. Şu ana kadar tüm Türkiye’de birçok işletme Altay Güvenlik farkını deneyimleyerek hizmet kalitemizi görmüş ve onaylamıştır.

Ankara güvenlik firması arayanlar için ilk adres oluşumuz tesadüf değil, çok çalışma ve kaliteli hizmetin bir sonucudur. Bugüne kadar çalıştığımız projeler sayesinde edindiğimiz derin tecrübeler sonucunda bugün bulunduğumuz noktaya vardık.

 

Özellikle Ankara’nın Türkiye’nin başkenti ve Türkiye bürokrasisinin ilerlediği yer olduğu göz önünde bulundurulursa Ankara’da iyi bir güvenlik firmasının ne kadar büyük fark yarattığı da daha rahat anlaşılacaktır.

Altay Güvenlik de Ankara’nın ne kadar önemli bir nokta olduğunun farkında ve tüm güvenlik hizmetlerine bu anlayışla yaklaşmaktadır. Tüm güvenlik işlemlerini stratejik planlamalar dahilinde yönetmekteyiz. Planlama olmadan başarı beklemek çok zordur.

güvenlik hizmeti

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçları ve isteklerine özel terzi işi bir güvenlik hizmeti sunmaktır. Gereksiz kısıtlamalar, konfor alanlarını bozmak, insanların endişeye kapılmasına veya tedirgin hissetmesine neden olmak kesinlikle Altay Güvenlik tarafından sağlanan güvenlik hizmetinin bir sonucu olamaz.

Müşterilerimizin günlük hayatlarını olabildiğince rahat yaşamaları, işlerinin normal seyrinde devam etmesi ve bu sırada da güvenliklerinin, işlerinin emniyetinin en üst seviyede olması birincil önceliklerimizdendir.

 

Güvenlik firmamız Ankara’da pek çok şekilde farklı hizmet vermektedir. Fabrika, organizasyon, şantiye, otel, AVM, enerji tesisleri güvenliği gibi pek çok alanda güvenlik hizmeti vermekte ve değerli birçok alanın korunmasını sağlamaktayız. Bunun dışında Ankara’da yakın koruma hizmetinde de en iyi güvenlik şirketiyiz.

 

Ankara güvenlik firması arayan herkes bize ulaşabilir ve gönül rahatlığı ile uzman hizmetlerimize güvenebilirler. Önceliğimiz her zaman ‘’insan’’dır. Sizleri korumak, emniyetinizi sağlamak bizi mutlu edecek en büyük neden olacaktır.

 

Kişilerin, kişi mülkiyetinin, kurum ve kuruluşların korunma ve güvenlik  ihtiyaçlarınıkarşılama amacıyla kurulan özel güvenlik şirketleri; 5188 SayılıKanun kapsamında  ve devlet denetiminde faaliyet göstermektedir.

Kamu güvenliğini tamamlayıcı hizmetler sunan özel güvenlik şirketleri; isteyen kişilere gerekli mercilerden alınan izinler doğrultusunda yakın koruma ve özel dedektiflik gibi kişiye özel hizmetler de sunmaktadır. Türkiye genelinde 514 özel güvenlik şirketi ve yaklaşık 200.000 özel güvenlik personeli bulunmaktadır.

 

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti.  5188 SayılıÖzel Güvenlik Kanunu’na uygun bir şekilde hareket eden, Türkiye’nin en köklüözel güvenlik şirketlerinden birisidir.