Part time güvenlik Ankara,
«

Part Time Güvenlik Ankara

Altay Güvenlik olarak part time güvenlik hizmetleri vermekte olan bir güvenlik şirketiyiz. Ankara part time güvenlik arayışında olan pek çok kişi ve işletme için üst düzey part time güvenlik görevlilerinin hizmetlerini sağlamaktayız. Güvenlik görevlilerimiz sizler için şu belirtilen görevleri yerine getirmektedir:

 

  •  Belirlenmiş olan alanlara ve katlarda güvenlik devriyelerinde bulunarak bölge güvenliği sağlanır.
  •  Güvenlik için tehdit oluşturabilecek durumları önceden tespit eder, şüpheli ve güvenlik açığı oluşturabilecek kişilerin kontrolünü sağlarlar.
  •  Doğal afetler ve yangın gibi durumlar bir işletmede istenmeyen ancak gerçekleştiğinde kontrolün asla elden bırakılmaması gereken durumlardır. Bu tarz durumlarda part time güvenlik görevlileri gerekli kontrolün sağlanması için gerekli önlemleri alacaklardır. Kolluk kuvvetleriyle en acil şekilde iletişime geçmek, itfaiye gibi gerekli yerleri aramak gibi prosedürleri de en hızlı şekilde uygularlar.
  • İşletmede gerekli prosedürlerin uygulanmasına yardımcı olur, yasaların herkes tarafından dikkate alındığından emin olurlar.
  •  Fabrika, enerji tesisleri, siteler ve diğer tüm mülklerde izinsiz giriş çıkışların engellenmesine yardımcı olurlar, şüpheli kişilerin giriş çıkışlarda tespitini yaparlar. İstek dahilinde giriş-çıkışları kontrol altına almak için bir ziyaret defteri tutulmasını sağlarlar.
  •  İşletme ve diğer tüm tesislerinizde değerli mülklerin çalınmasına veya zarar görmesine karşı koruma sağlamak adına gerekli gözlemleri yaparlar.
  •  Şüpheli etkinlikleri, kazaların araştırılmasına yardımcı olurlar, işletme içinde çözülmesi gereken şüpheli sorunların çözümü için destek sağlarlar.
  •  Bir işletme veya tesiste ilk karşılaşılacak ve işletme/tesisten çıkarken son kez görülecek kişi olarak part time güvenlik görevlisinin müşterilere ve çalışanlara kibar bir yaklaşımda bulunması ve hizmet verdiği işletmenin profesyonelliğine uygun bir biçimde hareket etmesi gereklidir. Altay Güvenlik part time güvenlik, Ankara’da hizmet verdiği her bölgede bu konuda başarısıyla dikkat çekmektedir.
  •  Güvenlik görevlisi zihinsel ve fiziksel olarak sürekli olarak hazırdır. Sağduyulu ve sorumluluk sahibi oluşuyla part time güvenlik görevlilerimiz Ankara’da başarılarımızın en büyük sebeplerindendir.

part time güvenlik görevlisi

Ankara’da yıllardır hizmet vermekte olan Altay Güvenlik, güvenlik sektörünün her alanında sizlere hizmet vermektedir. Ankara’da part time güvenlik görevlisi arayan herkes bizimle iletişime geçebilir.

 

Part time güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyenler bize ulaşabilirler. Gerekli standartlara sahip olduğunuz sürece Altay Güvenlik’in kapıları sizlere açıktır.