Ankara’da Site Güvenliği
«

Ankara’da Site Güvenliği

Günümüzde insanlar apartman, site ve özel konut gibi geniş yaşam alanlarını dışarıdan ve içerden gelebilecek tüm tehditlere karşı korumak için özel güvenlik şirketlerinden destek alırlar. İnsanlar; ailelerinin, çocuklarının ve sevdiklerinin kendi özel yaşam alanlarında huzurlu ve güvende olmasını isterler.

Ankara'da Site Güvenliği

Altay güvenlik, Ankara, İstanbul ve Türkiye’de; site, apartman, villa ve özel konutlarda, etkili ve güvenli bir hizmet sağlamak için; giriş-çıkışlarda kontrol, dedektörlerle araç kontrolü yapılması, site içindeki plakaların kaydedilip yabancı plakalı araçların girişine izin verilmemesi, site içinde sürekli devriye hizmeti, tehlikeli ve istenmeyen noktalara ulaşımın engellenmesi, gelen misafirlerin kontrol edilip, kayıt tutulup, bilgi verilerek siteye giriş yapması, site içi ve dışının 7/24Kamera Sistemleriyle izlenip, takip edilmesi ile hırsızlık, yangın gibi eylemlere karşı sürekli takipte ve kayıtta olmanın sağlanması, dışardan gelen kargo, kurye, posta , teknik servis elemanı gibi hizmetlerin kayıtlı ve kontrollü yapılması gibi konularda gerekli önlemleri alır.

Altay güvenlik olarak, Ankara, İstanbul ve Türkiye’de bir çok ilimizde profesyonel kadromuz, kaliteli hizmet anlayışımız ile site güvenliği hizmetini başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz.. Üst düzey güvenlik tedbirleri ile, kendinizi en güvende hissetmeyi istediğiniz yuvanızda bunu profesyonel bir şekilde sağlıyoruz.

site güvenliği hizmeti

Altay güvenliğin alanında eğitimli ve uzman Özel Güvenlik Personelleri ile, site konut, villa gibi özel yaşam alanlarınızda, hem kendiniz hem sevdikleriniz huzurlu ve güvende olur.

Her yaşam alanının farklı tehdit unsurları vardır, bu sebeple alınacak tedbirlerde farklı olacaktır. Güvenlik hizmeti sunacağımız apartman, konut, site, villa gibi yaşam alanlarında sabotaj, hırsızlık, saldırı gibi olası tehdit unsurlarını değerlendirip, rapor hazırlarız.

Güvenlik açıklarına göre elektronik güvenlik sistemlerinin kurulacak yerleri ve görevli sayısı netleştirilir. Güvenlik raporumuz kabul gördükten sonra, hizmet sunulacak yaşam alanının site güvenlik sertifikası var ise hemen yoksa valilikten özel güvenlik izni alınmasından sonra hizmete başlanır.

Özel güvenlik izin belgesinin ilk kez alınması gereken durumlarda, gerekli takip ve yazışmaları da yapmaktayız.

Ankara’da, kendiniz, sevdikleriniz ve ailenizin yaşam alanlarında güven ve huzur içinde olmaları konusunda, gözünüzün arkada kalmayacağı en doğru en güvenilir hizmet arıyorsanız Altay güvenlik olarak biz her zaman yanınızdayız.

Site güvenliği özel uzmanlık isteyen profesyonel bir iştir. Altay yılların verdiği birikim ile site güvenliği konusunda eşsiz bir deneyime kavuşmuştur.

Siteye yabancı kişilerin asla alınmaması ana kriterimizdir. Havuz güvenliği, ev güvenliği, bahçe güvenliği yan olarak hizmet vermekte olduğumuz alanlardır.