Müşterilerinize ve AVM çalışanlarına güvenli bir alan sağlamak, AVM’nin işleyişini artırmak ve de verimliliği yükseltmek için olduğu kadar, insanların hayatlarını emniyet altına almak için de ihtiyaçtır. Altay Güvenlik ile AVM güvenliği konusunda yardım alarak alışveriş merkezinin olabildiğince korunaklı olması ve konforlu bir biçimde etkinliğini sürdürmesini sağlarsınız.

AVM güvenliği

İstekleriniz ve gereksinimlerinizin gösterdiklerine dayanarak, Altay Güvenlik, en iyi ve dinamik güvenlik sistemlerini inceleyecek, güvenlik açıklarını kapatacak ve gerekli koruma önlemlerini alacaktır. Ankara’nın en iyi güvenlik görevlilerine sahip olan Altay Güvenlik, AVM güvenliği için en Üst Düzey Güvenlik Hizmetini verebilmek adına planlamalar yapacak ve AVM’ye özel terzi işi bir güvenlik sağlayacaktır.

 

Alışveriş merkezi bir gün içerisinde yüzlerce farklı ziyaretçiye ev sahipliği yapmakta ve şehrin en kalabalık merkezlerinden olmaktadır. AVM’lerde birçok mağaza, yiyecek/içecek mekanları, sinemalar gibi alanlar bulunmakta ve bu alanlar da insanları kendisine çekmektedir. AVM’lerde gerekli güvenlik tedbirleri alınmadan, profesyonel bir güvenlik ekibi olmadan hırsızlık, şiddet vakaları, AVM mallarına zarar, vandalizm gibi suçların potansiyel olarak gerçekleşme ihtimali artar. Alışveriş merkezinin güvenliğinin sürekli olarak sağlanması bu yüzden mecburidir. Ancak uzman olmayan bir AVM güvenliği hizmeti yarardan çok maliyet ve ziyaretçilerle iletişim anlamında zararlara neden olacaktır.

Altay Güvenlik Ankara’da şu anda AVM güvenliği konusunda hizmet vermekte olan güvenilir bir firmadır ve Türkiye’nin birçok şehrinde de birçok farklı alanda güvenlik hizmetini başarıyla vermektedir. Ankara AVM güvenliği konusunda en iyilerden olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

AVM güvenliğini sağlamak adına teknolojiden faydalanmak gereklidir. İnsan gücüyle bütün bir alanı gözetlemek imkansızdır. Güvenlik konusunda gözünüz kulağınız kapalı devre kamera sistemleri gibi aygıtlar olacaktır. Bu teknolojik araçların en doğru şekilde yerleştirilmesi gereklidir. Aksi takdirde AVM’nin doğru şekilde izlenmesi mümkün olmayacaktır.

Kameraların yerleştirilmesi kadar doğru şekilde takip edilmesi ve en ufak şüpheli durumda müdahale edilmesi de elzemdir. Bunun için de yüksek farkındalığa sahip alışveriş merkezi güvenliği ekiplerimize güvenebilirsiniz. Yüksek disiplin ve aidiyet duygusuyla çalışmakta olan Altay Güvenlik özel güvenlik personelimiz, AVM emniyetini sağlamak için gözlerini dahi kırpmadan çalışacaklardır.

AVM güvenliği hizmeti

Ankara’da alışveriş merkezi güvenliği için Altay Güvenlik ilk adreslerden biridir. Güvenlik sektöründeki uzmanlığımız, becerikli ve disiplinli personelimiz ve her zaman en iyiyi elde etmeye odaklanan yönetici ekibiyle Altay Güvenlik sizlere Türkiye’deki en iyi AVM güvenliği hizmetini vereceğinin garantisini veriyor.

 

Firmamız Ankara da 3 tane AVM nin özel güvenliğini yapmaktadır. Eşsiz tecrübemiz bize bu işlerin verilmesindeki en önemli etkenidir Aynı zamanda bu avm lerin yönetim işinide üstlenmiş bulunmaktayız. 

 

Özel Güvenlik Firması Ankara

 

İçişleri Bakanlığı onaylı faaliyet izin belgesi ile kurulan, 5188 Sayılı Kanun’un belirlediği yönetmelik, usul ve esaslar doğrultusunda hareket eden özel güvenlik firmaları; özel ve tüzel kişilerin korunması, kurum ve kuruluşlara yönelik güvenlik tehditlerini engelleme ve bu doğrultuda gerekli önlemleri almaya muktedirlerdir. Bu kapsama, yetkili mercilerden alınan faaliyet izinleri doğrultusunda; kişiye özel yakın koruma ve dedektiflik hizmeti de girmektedir. Fiziki ve elektronik güvenlik hizmeti sunan özel güvenlik firmaları; devlet denetiminde ve devlet güvenlik güçlerini tamamlayıcı bir şekilde faaliyet göstermelidir.

 

 

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti.  İçişleri Bakanlığı onaylı faaliyet izin belgesi ile 5188 Sayılı Kanun’un belirlediği yasal yönetmelikler doğrultusunda hareket eden, yetkin personeli ve üst düzey ekipmanlarıyla Türkiye’nin özel güvenlik standartlarını belirleyen, nitelik ve nicelik bakımından üstün bir özel güvenlik firmasıdırOur company is a private security AVM in Ankara is the third one. The most important factor in the delivery of these works to us a unique experience in the same time, we have undertaken the shopping center beam of their management.