Fabrikalar ve sanayi merkezleri geniş bir alan içerisinde çok miktarda değerli ham madde ve üretim sırasında kullanılmak üzere bulundurulan birçok değerli ekipmana sahiptir. Bu nedenle iş yaparken her şeyi kontrol etmek, fabrika güvenliğini ve fabrikadaki ürünlerin emniyetini sağlamak çok kolay değildir. Altay Güvenlik, fabrika güvenliği için gereken tecrübeye sahip çok yönlü bir şirkettir ve fabrikanızın, üretim tesisinizin emniyetinin sağlanması için gereken her türlü tedbiri alabilecek kapasitedir.

 

Türkiye’nin en iyi güvenlik şirketi olan Altay, şu anda Ankara dahil olmak üzere Türkiye’nin pek çok yerinde fabrika güvenliği konusunda hizmet vermektedir. Fabrika içerisinde oluşabilecek potansiyel güvenlik sorunlarını önleme konusunda tecrübeli olan Altay, bu yolda gerekli her tür teknolojik araç-gereci de kullanmaktadır.

güvenlik görevlileri

İşletmenizin, tesisinizin deposunun, fabrikanızın güvenliği için özelleştirilmiş ve çağa uygun hale getirilmiş güvenlik çözümleri sunmaktayız.

Fabrika etrafında bir güvenlik ekibinin oluşu hem tehlike anlarında işlerin daha rahat kontrol altına alınmasını sağlayacak, hem de potansiyel tehditleri daha fabrikaya yaklaşmadan caydırma etkisine sahip olacaktır.

Bunun için de fabrika güvenliği personelinin iyi eğitimli olması ve gereken fiziki yeterliliğe de sahip olması gerekmektedir. Bunun yanında fabrika güvenliği sağlayacak personelin iyi iletişim becerilerine sahip olması da zorunluluktur.

Fabrika güvenliği güvenlik görevlileri, girişler ve çıkışlar dahil olmak üzere tüm önemli noktaları izleyebilir, tehlikeyi gerçekleşmeden önleyebilir. İstek halinde mobil devriye ekipler ile de Ankara’da fabrika güvenliği sağlanabilir.

Fabrikanız etrafında ve içerisinde yapılacak mobil devriyeler ile güvenlik hizmeti en üst seviyeye çıkarılır. Statik durumdaki güvenlik görevlileri fabrikaya giriş çıkışları kontrol edecek, ziyaretçilerin giriş çıkışları için kayıt defteri tutacaktır. Bu kayıt defterleri olası suç durumlarında şüpheli tespitinde de kolaylık sağlamaktadır.

özel güvenlik ekipleri

Ankara’da fabrika güvenliği konusunda bir numaralı kurum olan Altay Güvenlik, özel güvenlik ekiplerinin eğitiminin hizmetin kalitesinde ne kadar önemli bir etken olduğunun farkındadır. Bu yüzden özel güvenlik ekiplerinin gereken eğitimi alması için her türlü gayreti de göstermektedir. Fabrika güvenliği personellerimiz ihtiyaç halinde ilk yardım müdahalelerini yapabilmek ve belli başlı bazı ilk yardım prosedürlerini uygulamak adına eğitim almışlardır.

 

Altay Güvenlik tarafından sunulacak fabrika güvenliği ile fabrikanızın emniyette olduğuna hiçbir şüpheniz kalmayacaktır. Ankara’da fabrika güvenliği konusunda yardım ihtiyacı olan müşterilerimiz bize ulaşabilirler.

 

Fabrika güvenliği konusunda uzman olan şirketimiz Ankara da 30 a yakın fabrikanın güvenliğini yapmaktadır. Fabrika güvenliği konusunda uyulması gerekli prosedürler sözleşme aşamasında her fabrikaya göre uyarlanacaktır.

fabrika özel güvenlik hadımköy

The factory is an expert in security, the security company has factory in Ankara, close to 30. Plant safety procedures must be adhered to under the contract will be adapted according to each plant.