Ankara Organizasyon Güvenliği
«

Ankara Organizasyon Güvenliği

 

Organizasyon ve çeşitli sosyal etkinliklerde her kesimden insanlar bir araya gelir. Bazen bir plan, bir davet çerçevesinde, bazen de herkese açık olduğu için daha çok kalabalık insan topluluklarını bir araya getirebilir. Bu sebeple, bu tip etkinlikler, insanların sosyal hayatında önemli bir yere sahiptir. İnsanların sürekli hareket halinde olduğu bu ortamlarda güvenliğin sağlanması en başta ele alınması gereken bir konudur. Organizasyonlar, çok fazla risk unsurlarını barındırdığı için her detayın ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekir. Profesyonel güvenlik hizmeti sunan firmalardan destek alınarak etkili bir şekilde organizasyon güvenlik hizmeti sağlanabilir.

Ankara Organizasyon Güvenliği

Altay güvenlik olarak, Türkiye’nin tüm illerinde, 5188 sayılı özel güvenlik yasasına uygun, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla, hizmet sunduğumuz her alanın gerekliliklerine uygun, müşteri memnuniyeti odaklı, kalitemizden ödün vermeden güvenliği sağlıyoruz.

 

Güvenlik hizmeti sunacağımız her türlü etkinlik öncesi, alanında uzman ekibimiz risk unsurlarını ve gerekli tedbirleri değerlendirip sonrasında uygulayacağımız güvenlik politikasını belirleriz. Kalabalık insan topluluklarının bir arada ve sürekli hareketli olduğu bu ortamlarda, güvenliği kontrollü bir şekilde sağlamak için, bütün değişkenleri de hesaplayıp, profesyonel personellerimizle gerekli teknik, fiziki ve elektronik güvenlik sistemleri ile tüm önlemleri alıyoruz.

 

Ayrıca, güvenliği sağlarken hiç bir katılımcı ve düzenleyen ekibi rahatsız etmeden, etkinliğin aksamasına sebep olabilecek bütün riskleri ortadan kaldırarak organizasyon güvenliği sağlıyoruz. Türkiye’de olduğu gibi Ankara’da da 20 yılın bize kazandırdığı tecrübe, doğru ekip, doğru ekipman ve yerinde gerekli önlemler alarak sunduğumuz Profesyonel Güvenlik Hizmetimizle, sektörün en önde gelen firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

elektronik güvenlik sistemleri

Altay güvenlik olarak; kongre, seminer, parti, fuar, konser, sünnet, toplantı, düğün, açılış, davet, festival, turne, spor müsabakaları gibi organizasyonlarda; arama, yönlendirme, koruma ve gözetim, silahlı koruma, yakın koruma, devriye, VIP koruma gibi alanlarda profesyonel güvenlik hizmeti veriyoruz. Güvenlik hizmetlerimizi; X-Ray kontrol cihazı, telsiz, el tipi dedektör, eskort araçları, yönlendirme bantları, yönlendirme ve engelleme bariyerleri, telsiz gibi Elektronik Güvenlik sistemleri ile destekliyoruz.

 

Altay güvenlik olarak, güvenlik sektörünün hangi alanı olursa olsun, alanında uzman ekibimizle bütün riskleri ortadan kaldırarak sağladığımız güvenlik hizmetimizle, Türkiye’de ve Ankara’da sektörün lider firmasıyız.

 

Antalya Organizasyon Güvenliği