bodyguard ankara
«

Bodyguard Ankara

Bodyguard (yakın koruma)hizmeti; daha çok göz önünde olan bürokratlar, sanatçılar, siyasetçiler, politikacılar, iş adamları, üst düzey yöneticiler gibi kişileri günlük yaşamlarında veya katılacağı konser, toplantı, organizasyon gibi durumlarda bireylerin güvende kalmalarını sağlamaktır. Ayrıca Türkiye’ye gelen sanatçı ve iş adamlarının katıldıkları toplantı, organizasyonlarda bodyguard hizmeti tercih edilmektedir. Bodyguard hizmetinde güvenlik sağlanırken, kişi yada kişilerin yaşamları en az şekilde etkilenmeli, özgürlükleri kısıtlanmamalıdır. Bodyguard Ankara

Bodyguard hizmeti

 

Altay güvenlik olarak, Ankara, İstanbul ve Türkiye’de uzun yıllardır güvenlik sektöründe en ön sıralarda olmamıza en önemli etken, hizmete göre personel, personele göre hizmet anlayışını ilke edinmemizdir. İşimizde daha da ilerlemek, en iyisi olmak için, hizmet sunduğumuz güvenlik alanlarıyla ilgili gerekli her türlü uygulama ve eğitim konusunda personelimizi sürekli destekler , yetiştiririz. Özellikle bodyguard yakın koruma hizmetinde görevlendireceğimiz güvenlik görevlilerimizin 5188 sayılı kanun ve mevzuatına uygun, eğitimli donanımlı ve profesyonel olması şarttır. Altay güvenlik olarak, Bodyguard yakın koruma ekibimiz; silahlı yada silahsız koruma, yakın dövüş, ilkyardım, ileri sürüş teknikleri gibi konularda eğitimli, uzman, elektronik güvenlik sistemlerini tanıma, kullanma anlamında en üst seviyede yeterlilikte, aynı zamanda iletişimi kuvvetli, tehlike anında hızlı ve doğru karar vererek olaylara müdahale konusunda yetenekli ve gerektiğinde genel kolluk ve güvenlik güçleriyle işbirliği içinde hareket edebilecek profesyonellikte kişilerdir.

 

Altay güvenlik olarak, 20 yılın bize kazandırdığı deneyim, temeli sağlam kadromuzun eski asker ve polis olmasından dolayı, güvenlikle ilgili her türlü eğitim, donanım, deneyim konusunda en üst seviyede uzman olması, Ankara, İstanbul ve Türkiye’de güvenlik sektöründe bizi lider konuma taşımıştır. Ayrıca güvenlik şirketimiz, T.C. İçişleri Bakanlığından ruhsatlıdır. Bodyguard hizmetimiz öncesi, karşı karşıya kalınabilecek ve ortaya çıkabilecek tehdit unsurları ile ilgili hizmet sunulacak kişi yada kişilerle profesyonel ekibimiz karşılıklı görüşerek detaylı bir değerlendirme yapar. Daha sonra bu hizmette görevlendirilecek personellerimizi, onların görev ve sorumluluklarını tanımlarız.

yakın koruma

Altay güvenlik olarak, Bodyguard Services Ankara- yakın koruma hizmetinde profesyonelliğimiz ve hizmet kalitemiz bizi Başkentimiz Ankara’da da en ön sıralara taşımıştır. İhtiyacınızın güvenlik olduğu her alanda, en güvenilir hizmet anlayışı ile her zaman yanınızdayız.