Ülkemizin son zamanlarda en çok tercih edilen iş kolu özel güvenlik olmuştur. Son zamanlarda genel anlamda tehditler arttığından özel güvenlik firmaları artmıştır. Bununla paralel her geçen gün güvenlik personel ihtiyacı da artmaktadır. Özel güvenlik firmaları, güvenlik personeli ihtiyacını karşılamak için sürekli eleman alımı içerisindedir.

Ankara Özel Güvenlik İş İlanları

Altay olarak, başvuran adayların durumlarını, uygunluklarını tek tek inceleyip test ederiz. Firmamıza alacağımız  personelleri, hizmet kalitemizin artması için mesleki anlamda sürekli yetiştirme eğitimlerine tabi tutarız. Altay güvenlik, güvenlik iş ilanlarına başvuracak adaylarda belli başlı şartlar istemektedir. Bu şartlara uymadığınız zaman başvurunuz dikkate alınmayacaktır. Başvuracak adaylarımızın;

 

  • 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun ve mevzuata uygun kimlik belgesi
  • Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması
  • Bay ve bayanlarda belli bir boy sınırı
  • En az lise mezunu
  • Erkeklerde 45, bayanlarda 40 yaşını aşmamış olmak

 

Altay güvenlik, 20 yılı aşkın süredir Türkiye’nin bir çok ilinde olduğu gibi Ankara’da da güvenlik alanındaProfesyonel Ekibiyle kaliteli hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz her ilimizde personel seçimine aynı titizlikle yaklaşmaktayız.

Gerekli kanuni yeterliliklere sahip olması, yeniliklere açık olması, görevlendirildiği pozisyonda uzman, bulunduğu yeri geliştirebilecek deneyim ve yeteneğe sahip olması, görevlendirilecek farklı pozisyonlara göre şartlara uygun olması gerekir.

Örneğin; silahlı koruma veya yakın koruma olarak görevlendirilecek personelin yaş, boy şartları ve artı olması gereken eğitim belgeleri vardır.

Müşterilerimizin güvenerek emanet ettiği sevdikleri, şirketleri ve çalışanların canları bizler için çok önemlidir.

Bize emanet edilenlerin güvenliğini sağlayacak ekibimize personel seçerken, küçük bir detayı dahi atlamadan tek tek inceleyip analiz ederiz.

Şartları uygun olan, mülakatları başarı ile geçen adaylar firmamız vasıtasıyla Eğitim Kurumu Başkanlığının 5 günlük eğitimine katılmak zorundadır.

Adaylar eğitim süresince çok dikkatli izlenir ve yetersizlik görülmesi durumunda aday elenir.

Tüm eğitimleri başarıyla geçen adaylar istenen evrakları tamamlayıp bize teslim ederler. Sonrasında aday, deneyimi ve yeteneğine uygun görev gelene kadar bekler. Bu bekleme sırasında adayların GBT araştırması, daha önceki çalıştığı yerlerle ilgili araştırmalar yapılır.

güvenlik görevlisi

Ankara’daki  güvenlik görevlisi adayları, Türkiye’nin en iyi güvenlik şirketi Altay ailesine katılıp çalışmak istiyorsanız iş başvuru formunu doldurup bizden haber bekleyebilirsiniz.

 

Özel güvenlik şirketleri, her geçen gün artan güvenlik personeli ihtiyacını karşılamak için daimi bir şekilde eleman alımı içerisindedir.

Mesleki anlamda çalışan sirkülasyonunun fazla olduğu özel güvenlik sektöründe, özel güvenlik şirketleri kendi elemanlarını yetiştirme ve alanında uzmanlaşmış personelleri bünyesine kazandırma girişiminde bulunmaktadır. Gazete, kariyer siteleri ve sektörel dergilere verilen iş ilanlarıyla özel güvenlik personelleri arayışı içerisine giren firmalar, başvuran adayların yetkinliğini ve işe uygunluğunu test ettikten sonra, işe uygun personelleri seçerek kendi bünyelerine kazandırır ve istihdam ederler.

 

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti yaptığı analiz ve derecelendirmelerle, iş başvurusunda bulunan tüm personelleri inceleyerek müşterisine en uygun personeli, personeline de en uygun işi temin eder.