Ankara yakın koruma hizmetlerimiz, en yüksek kalitede güvenlik ve koruma için profesyonel uzmanları arayan bireyler ve işletmelerin gereksinimlerini karşılamak üzere verilmektedir.

 

Kişisel güvenlik dünyada pek çok yerde devlet yöneticileri, yüksek gelirli aileler ve işletme yöneticileri için en önemli konulardan biridir. Yüksek profilli bir statüye sahip olmak, yüksek gelire sahip başarılı bir birey olmak, devlette önemli konumlarda bulunmak veya tehlikeli birisiyle bir sorununuzun bulunması gibi durumlar kötü niyetli kişilerin güvenlik tehdidi oluşturmasına yol açabilmektedir.

Böyle durumlarda potansiyel anlamda verilebilecek fiziksel ve maddi zararlardan kaçınmak, emniyetli ve konforlu bir biçimde yaşamınızı sürdürmek için profesyonel bir yakın koruma hizmetine ihtiyaç vardır.

 

yakın koruma hizmeti

 

Doğru planlamalar yapılmadan veya güvenlik işinde tecrübeli olmayan insanlar tarafından alınacak olan yakın koruma önlemleri güvenlik sağlamaktan çok soruna yol açabilmektedir. Bu yüzden Altay Güvenlik yıllardır başarısıyla öne çıkmaktadır. Ankara yakın koruma hizmetleri konusunda en başarılı güvenlik şirketi olarak sizlerin emniyetini en iyi şekilde sağlayacağımızın sözünü veriyoruz.

yakın koruma

Yakın koruma güvenlik ekiplerimiz, tehlikeyi gerçekleşmeden önce durdurabilmek veya en azından tesirini azaltmak için planlı ve sürekli analize dayalı bir hizmet sunar.

Sizlere en uygun yakın korumayı sağlamak adına yüksek teknolojili ekipmanlar kullanıyoruz. Türkiye’de yakın koruma teknikleri konusunda en gelişmiş şirketiz. VIP koruma için gereksinimleriniz ve istekleriniz ne olursa olsun Altay Güvenlik her birini rahatça karşılayabilecek tecrübeye ve beceriye sahiptir.

 

Yakın koruma tarafınızca hissedilmeli ama gerekmedikçe görülmemelidir. Yakın koruma personellerimiz tehlikeli durumlarda veya günlük durumlarda güvenliğinizi sağlamak için gerekli olan her türlü yakın koruma tekniği konusunda bilgilidir.

Ekiplerimiz olabildiğince düşük profilli kalmakta ve her ortama uyum sağlamaktadır. İstek dahilinde yakın korumalarımız ekip halinde olabilir veya tek başlarına çalışabilirler.

 

Ankara yakın koruma ekiplerimiz gerekli durumlarda silah kullanabilmeleri adına gerekli olan her türlü eğitime tabii tutulmuşlardır. Silah kullanımı konusunda her türlü tekniğe tam anlamıyla hakimdirler.

Aynı zamanda bir yakın korumanın ileri sürüş tekniklerine sahip olması gereklidir. Altay Güvenlik yakın koruma görevlileri de bu konuda hiçbir eksikliğe sahip değildir, tam tersine Türkiye’deki en zor ve en üst düzey eğitimlerden geçmiş bireylerdir.

 

Ankara’da yakın koruma ihtiyacı bulunan bireyler bizimle iletişime geçebilirler. Türkiye’nin en iyi güvenlik şirketi Altay güvenliğiniz için en üst düzeyde çalışacaktır.

 

Ankara da yakın koruma arıyorsanız Altay Güvenliğin profosyonel yakın koruma ekibi hizmetinizdedir.

 

Close Protection Turkey-Close Protection Ankara-Close Protection Istanbul

close protection