Ankara Güvenlik Sistemleri
«

Ankara Güvenlik Sistemleri

Ankara Güvenlik Sistemleri

İnsanoğlu yapısı gereği güvende olmak için, riskleri ortadan kaldıracak önlemleri alırken, tehlikeyi hissettiği an, kendine ya da yakınında değer verdiklerine zarar gelmemesi için elinden geleni yapar ve korumaya geçer.

 

Gerek kendimiz ve sevdiklerimiz, gerek işyerlerimiz yani bizler için maddi, manevi anlamda değeri olan kişilerin, yerlerin, eşyaların güvenliklerini sağlamak için profesyonel güvenlik hizmeti almak en doğru karar olacaktır.

 
Ankara Güvenlik Sistemleri
 

Güvenlik hizmeti sadece fiziksel olarak sağlandığında bir çok alanda güvenlik açığı meydana gelecek ve riskler oluşacaktır. Güvenlik sektörüne her geçen gün yenilenen teknolojinin kazandırdığı güvenlik sistemlerinin doğru yerde doğru şekilde kullanabilen profesyonel bir ekibin sağladığı güvenlik hizmeti ile tüm riskler önceden hesaplanmış önlemler alınmış olacaktır.

 

Güvenlik sistemlerinin asıl amacı; risklerin oluşmasını engellemek, aynı zamanda tehlike anında gerekli yerlere en hızlı şekilde bilgi ulaşmasını sağlamaktır. Sonrasında yapılması gerekenler daha hızlı bir şekilde yerine getirilmiş olacaktır.

 

Altay güvenlik olarak, Ankara’da, İstanbul’da ve Türkiye’nin bir çok noktasında elektronik güvenlik sistemlerini profesyonel olarak kullanan personellerimizle güvenlik hizmeti vermekteyiz.

 

Uzman ekibimiz, öncesinde çevresel tehditleri değerlendirip, güvenlik sistemlerinin kurulacağı, korunacağı alanın tespitini yapar. Ankara’da, güvenlik sistemlerinin kurumu tamiri konusunda donanımlı bilgi ve uzmanlığa sahip lider firmayız.

 

Altay güvenlik olarak, güvenlik hizmeti sunduğumuz tüm alanlarda, kullandığımız güvenlik sistemlerini, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre karar vererek kalite standartlarında ve ekonomik bir şekilde sunmaktayız. Güvenlik hizmet alanlarında kullandığımız güvenlik sistemleri;

 

 •  Güvenlik kamerası ve CCTV sistemleri
 •  Hırsız alarm sistemleri
 •  Kartlı geçiş sistemleri
 •  Şifreli geçiş sistemleri
 •  Personel takip sistemleri
 •  Parmak izi ve yüz tanıma geçiş sistemler
 •  Turnike geçiş sistemleri
 •  Otopark otopark sistemleri
 •  Görüntülü diafon sistemleri
 •  Termal kamera sistemleri
 •  Bariyer geçiş sistemleri
 •  Plaka okuma sistemleri

 
CCTV güvenlik sistemleri
 

Altay güvenlik, güvenlik sistemlerinin kalbi durumunda olan CCTV kamera sistemlerinin kurumu çalışması izlenmesi konusunda daha titiz davranmaktadır.

 

Ankara’da, İstanbul’da ve Türkiye’de bir çok ilimizde, tüm güvenlik sistemlerinin, özellikle CCTV güvenlik sistemlerini kurumu, tamiri ve 7/24 tek merkezden izleyerek, tehlike anında denetimi, kontrolü sağlayabilecek uzmanlığa sahip öncü firmalardan biriyiz.

 

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden olan Ankara da yılda ortalama olarak 175.000 asayiş suçu meydana gelmekte ve devlet güvenlik güçleri bu durum karşısında yeterli önlemleri alamamaktadır.

 

Kamu güçlerini tamamlayıcı nitelikteki özel güvenlik şirketleri bu noktada devreye girmekte, can ve mal güvenliğinizin korunması için özel güvenlik hizmetleri sunmaktadır. 5188 Sayılı Kanun kapsamında hareket eden özel güvenlik şirketleri müşterilerine fiziki ve elektronik güvenlik hizmeti vererek, gerçekleşmesi muhtemel olan tüm tehditlerin önüne geçmektedir.

 

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti gerçekleştirdiği özel güvenlik risk ile tehdit unsurlarını belirleyip, engelleyici önlemler alarak gerçekleşmesi muhtemel olan güvenlik tehditlerinin önüne geçmekte; Ankara da, İstanbul’da ve tüm Türkiye genelinde verdiği fiziki ve elektronik güvenlik hizmetiyle müşterilerini tam bir koruma altına almaktadır.

 

Altay Güvenlik