Yakın Koruma Ankara
«

Yakın Koruma Ankara

5188 sayılı özel güvenlik yasasına uygun, kişileri, kurumları tek yada ekip olarak daha kapsamlı ve profesyonel olarak koruma hizmetine yakın koruma denir. Bu alanda görevlendirilecek personelin fiziki yeterliliklerinin daha üst seviyede olması gereklidir. Yakın dövüş sanatları, silah eğitimi, ileri sürüş teknikleri gibi alanlarda aldıkları eğitimler ve bu konuda yeterlilikleri değerlendirilerek görevlendirme yapılmalıdır. Yakın koruma hizmetinde personel seçimi, müşterinin risk ve tehdit unsurlarına göre değişmektedir. Yüksek standartlarda yakın koruma güvenliğinde; her müşteriyi farklı hizmet anlayışı ile değerlendirip, ihtiyaç alanlarına göre görevlendirilme yapılması çok önemlidir.

Özel güvenlik

Özel güvenlik görevlilerinin hepsinin dövüş tekniklerini çok iyi bilmesi önemlidir ama yakın korumada görevlendirilecek personel için sadece bu alanda çok iyi olmak yeterli değildir. Ülkemizde profesyonel bir şekilde bu görevi yerine getiren kişiler asker yada polis emeklileridir.

Altay güvenlik olarak, 20 yıldır bulunduğumuz güvenlik sektöründe , Ankara, İstanbul ve Türkiye’nin bir çok noktasında donanımlı uzman personellerimizle profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yakın koruma görevlilerimizin her biri, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair mevzuat ve kanunun tüm şartlarını uygun, güvenlik alanında yıllarca çalışmış, çoğu polis ve eski asker olduğu için, kalabalık grup kontrolü, silahlı-silahsız çatışma, ilk yardım, yakın dövüş, saldırı ve savunma teknikleri, elektronik güvenlik sistemleri konusunda uzman, ileri sürüş teknikleri gibi teknik eğitimleri en üst düzeyde olmaları dışında, önsezileri kuvvetli, iletişim becerileri yüksek kişilerdir.

yakın koruma hizmeti

Ayrıca, yakın koruma hizmetinde çok önemli olan mahremiyet ve gizlilik konusunda çok daha hassas, disiplinli hareket ederiz. Devlet yöneticilerini, sanatçıları, kongre ve toplantılara katılan üst düzey yöneticileri, işadamlarını, servet sahibi kişileri, ünlü isimlerin kendilerini ve ailelerini her türlü tehdide karşı 7/24 koruma altında tutarız. Altay güvenlik olarak, eğitimli kadromuz, 20 yıllık hizmet deneyimlerimizin bize kazandırdığı uzman yaklaşım ve profesyonel hizmet kalitemiz ile Ankara’da yakın koruma hizmetinde lider firmayız.

 

İstanbul, Ankara ve Türkiye’nin bir çok önemli noktasında, profesyonel güvenlik hizmetlerimizle kendinizi güvende hissedeceğiniz en doğru adres Altay güvenlik. Ankara’da, yakın korumada hizmet kalitesinde farkımızı görmek için bizi arayın.

 

 

Ankara da yakın koruma arıyorsanız Altay Güvenliğin profesyonel yakın koruma ekibi hizmetinizdedir.

 

Close Protection Turkey-Close Protection Ankara-Close Protection Istanbul