Güvenlik Danışmanlığı Ankara

Güvenlik hafife alınacak bir durum değildir, güvenlik prosedürleri ve uygulamaları da yerine getirilmesi çok kolay olan işler hiç olmamıştır. Ancak, emniyette olabilmek, işinizi, değerli varlıklarınızı ve sevdiklerinizi koruyabilmek için güvenlik, bir istek veya lüks olmaktan çıkar, bir zorunluluk olur.

Her işi yaparken dikkat edilmesi gereken belli başlı bazı detaylar, işin yapılabilmesi için halledilmesi gerekilen bazı unsurlar bulunmaktadır. Güvenlik de bu kapsamda ele alınması gerekli olan bir durumdur. Güvenliği sağlamak için dikkat edilmesi gereken unsurlara özen gösterilmediği veya bu unsurlar yeterince bilinmediği sürece gerçek anlamda güvenlik önlemleri alabilmek, söz konusu kişi veya değer / alanı koruyabilmek hiç de kolay olmayacaktır.

güvenlik,

Her işte olduğu gibi güvenlik alanında da yeteri kadar bilgi sahibi olan bir yere, kurum veya kişiye danışmadan güvenlik önlemleri almak yarardan çok zarara yol açabilmektedir. Ankara’da güvenlik ihtiyacının üst düzeyde olduğu çok açıktır, bu da işletmeleri ve bireyleri güvenlik önlemleri almaya itmektedir. Fakat, iyi bir güvenlik danışmanlığı olmadan önlemler almak Türkiye’nin genelinde yaygın olan bir durumdur, Ankara’da da kimi zaman bu durum kendini göstermektedir.

Ankara gibi güvenlik konusunun önemli olduğu bir yerde gerekli yardımı almadan güvenlik önlemleri almak dezavantajlar doğurabilmektedir. Geçmişte yanlış tasarlamalar sonucunda yanlış güvenlik önlemleri alan, yanlış güvenlik araç gereçlerine başvuran ve bundan dolayı finansal anlamda büyük zararlarla karşılaşan bir güvenlik şirketi olarak, güvenlik danışmanlığı konusuna ayrıca önem vermekteyiz.

Ankara güvenlik danışmanlığı hizmetimiz sayesinde istediğiniz yerin güvenlik açıklarını tespit edecek, gerekli güvenlik önlemlerini analiz altına alacak ve sonuçları size ileteceğiz. İsteğiniz durumunda bu güvenlik açıklarını kapatmak, gerekli güvenlik önlemlerini almak için de faaliyet göstermekteyiz. Güvenlik danışmanlığı konusunda hem Ankara’da hem de Türkiye’de öncü konumda olduğumuzu, bu alanda bugüne kadar pek çok faaliyette bulunduğumuzu belirtmek isteriz.

güvenlik danışmanlığı hizmeti

Altay Güvenlik olarak, Türkiye’de birçok ilde uzun yıllardır etkinliğimizi sürdürmekteyiz. Bu uzun süreli etkinliğimiz sayesinde elde ettiğimiz tecrübelerimiz bizi sizlere güvenlik danışmanlığı yapabilmek için çok daha güvenilir bir konuma getirmiştir.

Güvenlik danışmanlığı hizmetimiz dahil olmak üzere verdiğimiz tüm hizmetleri Türkiye Cumhuriyeti Anayasası kanunlarına bağlı kalarak vermekte olan T.C. İçişleri Bakanlığı onaylı bir kuruluşuz. Bugüne kadar pek çok yerde faaliyette bulunmuş olmamız, aldığımız geri dönüşler de güvenilirliğimizi ve kalitemizi kanıtlayan durumlardandır.

 

Altay Güvenlik ile güvenlik danışmanlığı konusunda hizmet almak için iletişime geçebilirsiniz. Ankara başta olmak üzere Türkiye’de birçok ilde hizmet vermekteyiz.

 

Türkiye’nin önemli bir metropolü olan Ankara ve İstanbul’da hizmet sektörü dünya konjonktürüne paralel bir şekilde gelişmekte ve bu doğrultuda artan özel güvenlik ihtiyacı pek çok özel güvenlik firmasının kurulmasını sağlamaktadır. Binlerce kişinin istihdamını sağlayan özel güvenlik sektörünün; görev, yetki ve sorumlulukları 5188 Sayılı Kanun ile belirlenmekte ve bu sektörde yer alan firmalar İçişleri Bakanlığı onaylı faaliyet izin belgesi ile çalışabilmektedir.

 

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. merkezi Ankara ve İstanbul’da bulunan, yurt içi ve yurt dışı pek çok koordinasyon merkezi ile tüm Türkiye ve dünya genelinde 5188 Sayılı Kanun ve  İçişleri Bakanlığı onaylı faaliyet izin belgesi ile hizmet veren köklü bir özel güvenlik firmasıdır.