AVM Güvenliği Ankara
«

AVM Güvenliği Ankara

AVM Güvenliği Ankara

Şehir yaşamında AVM’ler hem ticaret merkezi hem de eğlence merkezleridir. Sinema salonları, yapı marketleri, otoparklar, oyun katları, süpermarketler, giyim mağazaları, yemek katları vb. bölümleri bir arada tutarak her geçen gün daha da gelişmektedir. Bu özelliklerinden dolayı, AVM’ler günümüzde insanların fiziksel ve sosyal ihtiyaçlarını çok rahat bulabildikleri en çok tercih edilen yerlerdir. İnsanların yoğun olduğu her yerde güvenlik tehditleri de fazladır. Bu sebeple en üst seviyede güvenlik tedbirlerinin alınması ve kontrollerinin yapılması gereken alanlardan biridir.

 
güvenlik personelleri
 

Altay güvenlik olarak, Ankara, İstanbul ve Türkiye’nin bir çok ilinde 5188 sayılı özel güvenlik yasa ve mevzuatına uygun, profesyonel yönetici kadromuz, alanında uzman donanımlı güvenlik personellerimizle en üst seviye kontrol sağlayarak AVM güvenlik hizmeti sunuyoruz. AVM’lerde; çevresinin, merkezi girişinin, otoparkların, katların, mağazaların, depoların, müşterilerin ve personellerin güvenliği bir arada kontrollü sağlanmalıdır.

 

Daha fazla risk ve tehlike oluşturabilecek alanlar olduğu için, daha dikkatli, daha bilinçli, çok iyi gözlemci ve yerinde müdahale güvenliğin sağlanmasında çok önemlidir. Bu sebeple, AVM’lerde personellerimizi görevlendirirken bütün riskleri göz önüne alarak çok titiz çalışma yaparız. Güvenliğini sağladığımız her alanı, denetim ekiplerimiz sürekli kontrol eder.

 

Böylelikle hizmet sunduğumuz alanlarda daha fazla bilgi ve personellerimizin yeterliliklerini takip etmiş oluyoruz. Bu sayede her işimizden ayrı bir tecrübe kazanarak güvenlik sektöründe daha emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Altay güvenliğin AVM güvenlik hizmetinde, Ankara’da, İstanbul’da ve Türkiye’nin bir çok noktasında en çok tercih edilme sebebi, kazandığı her deneyimi hizmet kalitesine yansıtmasıdır.

 

Altay güvenlik olarak, AVM’lerde; çevresinin kontrolü için Devriye Hizmeti, girişte LPG’li araç, bagaj kontrolü, yüksekli sınırını aşan araçların doğru yerlere yönlendirilmesi, otopark alanlarında bulunan araçların kapısı, camı açık unutulma ihtimaline karşı devriye hizmeti ve gerektiğinde plaka ile anons yapılıp araç sahibinin çağrılması, AVM içerisine mal getiren araçların giriş-çıkışların kayıt altına alınarak kontrolü, girişlerde X-Ray cihazları ile kontrollerin sağlanması, katlarda devriye hizmeti, CCTV kamera sistemleri ve gerekli yeterliliğe sahip uzman ekibimiz profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır.

 
AVM güvenlik hizmeti
 

Altay güvenlik olarak, Ankara’da AVM güvenlik hizmeti sunduğumuz alışveriş merkezlerinin sadece güvenliğini sağlamakla kalmayıp, ayrıca yönetim işinden de sorumlu olmamız, Güvenlik Sektöründe farkımızı net bir şekilde gözler önüne sermektedir.

 

Özel Güvenlik Firması Ankara

 

İçişleri Bakanlığı onaylı faaliyet izin belgesi ile kurulan, 5188 Sayılı Kanun’un belirlediği yönetmelik, usul ve esaslar doğrultusunda hareket eden özel güvenlik firmaları; özel ve tüzel kişilerin korunması, kurum ve kuruluşlara yönelik güvenlik tehditlerini engelleme ve bu doğrultuda gerekli önlemleri almaya muktedirlerdir.

 

Bu kapsama, yetkili mercilerden alınan faaliyet izinleri doğrultusunda; kişiye özel yakın koruma ve dedektiflik hizmeti de girmektedir. Fiziki ve elektronik güvenlik hizmeti sunan özel güvenlik firmaları; devlet denetiminde ve devlet güvenlik güçlerini tamamlayıcı bir şekilde faaliyet göstermelidir.

 

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. İçişleri Bakanlığı onaylı faaliyet izin belgesi ile 5188 Sayılı Kanun’un belirlediği yasal yönetmelikler doğrultusunda hareket eden, yetkin personeli ve üst düzey ekipmanlarıyla Türkiye’nin özel güvenlik standartlarını belirleyen, nitelik ve nicelik bakımından üstün bir özel güvenlik firmasıdır

 

Our company is a private security AVM in Ankara is the third one. The most important factor in the delivery of these works to us a unique experience in the same time, we have undertaken the shopping center beam of their management.