«

AVM Güvenliği Ankara

Firmamız Ankara da 3 tane AVM nin özel güvenliğini yapmaktadır. Eşsiz tecrübemiz bize bu işlerin verilmesindeki en önemli etkenidir Aynı zamanda bu avm lerin yönetim işinide üstlenmiş bulunmaktayız.

Özel Güvenlik Firması Ankara

İçişleri Bakanlığı onaylı faaliyet izin belgesi ile kurulan, 5188 Sayılı Kanun’un belirlediği yönetmelik, usul ve esaslar doğrultusunda hareket eden özel güvenlik firmaları; özel ve tüzel kişilerin korunması, kurum ve kuruluşlara yönelik güvenlik tehditlerini engelleme ve bu doğrultuda gerekli önlemleri almaya muktedirlerdir. Bu kapsama, yetkili mercilerden alınan faaliyet izinleri doğrultusunda; kişiye özel yakın koruma ve dedektiflik hizmeti de girmektedir. Fiziki ve elektronik güvenlik hizmeti sunan özel güvenlik firmaları; devlet denetiminde ve devlet güvenlik güçlerini tamamlayıcı bir şekilde faaliyet göstermelidir.

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. İçişleri Bakanlığı onaylı faaliyet izin belgesi ile 5188 Sayılı Kanun’un belirlediği yasal yönetmelikler doğrultusunda hareket eden, yetkin personeli ve üst düzey ekipmanlarıyla Türkiye’nin özel güvenlik standartlarını belirleyen, nitelik ve nicelik bakımından üstün bir özel güvenlik firmasıdırOur company is a private security AVM in Ankara is the third one. The most important factor in the delivery of these works to us a unique experience in the same time, we have undertaken the shopping center beam of their management.