Hakkımızda öğrenmek isteyebileceğiniz şeyler;

Artan terör, sabotaj, hırsızlık, gasp gibi tehdit suç unsurlarının artması, teknoloji alanında yenilikler, güvenlik konusunun  daha detaylı ve kapsamlı, alanında uzman profesyonel bir ekiple sağlanması gerektiği sonucuna  ulaştırmıştır.

Eskiden uygulanan güvenlik tedbirlerinin günümüz ihtiyaçlarını karşılaması imkansızdır. 2004 yılına kadar herhangi bir yasal kanunu mevzuatı olmayan güvenlik sektörü, 5188 sayılı özel güvenlik yasası ile daha kapsamlı ve detaylı bir şekilde ele alınıp kanuna bağlanmıştır.

Altay güvenlik, kişileri, özel işletmeleri, kamu kurum kurulaşlarını, İçişleri Bakanlığının 5188 sayılı özel güvenlik kanununa uygun, profesyonel ekip ve modern elektronik güvenlik sistemleri ile müşterileri tarafından istenen güvenlik hizmetini en üst düzeyde yürütürken, yurt içinde ve yurt dışında güvenlik sektörünün uluslararası standartlarda en önde gelen güvenlik firması olma hedefinde,  sürekli kendini yenileyen, güvenilir bir kuruluştur.

Altay güvenlik, “kaliteli yönetim anlayışı, uzman ekip, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetini getirir” sözünden yola çıkarak, her geçen gün gelişen, yenilenen ekip-ekipmanıyla özel güvenlik sektörünü üst sıralara çıkararak, sektörde pazar payı en yüksek şirketler arasındadır.

Kurulduğumuz ilk günden beri, gerek kamu sektöründe, gerek yakın koruma ve özel işletmelere sunduğumuz hizmet alanlarında, profesyonel yönetim kadromuz ve alanında eğitimli uzman özel güvenlik görevlilerimizle, müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli gelişen güvenlik stratejileri ve teknolojiyi yakından takip ederek, güvenilir, süreklilik içeren kaliteli hizmet anlayışıyla, Türkiye’nin bir çok noktasında  ve Başkentimiz Ankara’da her geçen gün büyüyen, sektörün vazgeçilmez lider firması olarak yer almaktadır.

Altay güvenlik, özel işletmeler, kamu kurum ve kuruluşların, faaliyette oldukları iş alanında çalışmalarına engel olmayacak profesyonellikte  etkili güvenlik hizmeti sunmaktadır.

Güvenlik hizmeti sunulan işletmelerin, ticari çıkarlarının  risk altına girmemesi için,  gerekli tedbir, doğru personel, doğru görev yollarını izleyerek önlemler alıp, uygulamaktadır.

Altay güvenlik, dünya üzerinde sürekli artan yenilenen risk faktörlerinden dolayı, profesyonel yönetici kadrosu; emniyetli, aktif ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla, güvenlik personellerinin bilgi, beceri, deneyimlerine katkı sağlayacak her alanda eğitimlerinin takipçisi ve destekçisi olan hizmet anlayışıyla, Türkiye’de güvenlik sektöründe her geçen gün başarılarını daha yukarıya taşımaktadır.

Altay güvenlik, Başkent Ankara’da da güvenlik sektörünün en önde gelen  lider firmalarındandır.

Özel Güvenlik Şirketleri, 0 (532) 510 15 49

İstanbul’da bulunan Özel Güvenlik şirketleri, içinde en iyilerin tercihi güvenlik firması olan, Altay Güvenlik, yaklaşık 20 yıldır İstanbul merkezli olarak, güvenlik hizmetlerine devam etmektedir.

Altay Özel Güvenlik Firması, yılların verdiği deneyim ile İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Van ve diğer Türkiye’nin bir çok kentinde dağlarda, terör ve savaş bölgelerinde bodyguard ve özel güvenlik hizmeti vermektedir.

Profesyonel, güvenlik şirketi, Özel Güvenlik Firması, Yakın Koruma Firması, Bodyguard hizmeti, diliyorsanız, enerji santralinizi, evinizi, fabrikanızı, hastanenizi emin ellere teslim etmek istiyorsanız Altay’ı arayınız.

Hizmette 20. yıl. Altay Güvenlik Şirketi Hizmetinizde…