Ankara Güvenlik Şirketi
«

Ankara Güvenlik Şirketi

Ankara Güvenlik Şirketi

Gelişen teknoloji bir çok yeni iş sahaları ve çalışan insan gücü sayısının artmasına sebep olmuştur. Bu durum, hem kamu hem özel işletmelerin büyüyüp, gelişmesini katkı sağlamıştır. Çalışan insan gücünün artmasıyla yaşam standartları da değişmiştir. Bunun sonucu olarak, güvenlik kaygıları artmaya başlamıştır. Güvenlik kaygılarının artmasıyla, güvenlik hizmetine daha çok ihtiyaç duyulmuştur.

 

2495 sayılı özel güvenlik yasasında bir çok eksiklikler vardı, sunulan hizmet ihtiyaçları karşılamıyordu. Daha sonra 5188 sayılı özel güvenlik yasası ile eksiklikler ortadan kalkmış oldu. Bu yasa ile, özel güvenlik şirketlerinin kurulması, özel güvenlik görevlilerinin eğitimi, yapılanması, yetki ve sorumlulukları hukuki yükümlülüğe bağlanmış oldu. İnsanoğlunun var olduğu andan itibaren ilk önceliği güvenlik olmuştur. Bugünümüzde de önceliğimiz aynı, yarınlarımızda da bu durum değişmeyecektir. Bu hizmet alanında olan tüm güvenlik şirketlerinin bu sorumluluk bilinciyle üzerine düşeni yapması gerekmektedir.

özel güvenlik görevlileri

Türkiye’de güvenlik sektöründe faaliyette olan bir çok güvenlik şirketi vardır. Güvenlik şirketlerinin özel güvenlik hizmeti sunduğu bir çok hizmet alanı vardır. Her hizmet alanının gereklilikleri ve şartları farklıdır. Bazı hizmet alanlarında özellikle istenilen eğitimler ve bunların belgelendirilme zorunluluğu vardır. Özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyulan hangi alan olursa olsun, kanunlara uygun, uzman ekip ve gerekli ekipmanla sunulan hizmette, hem maliyeti düşük olur, hem hiç bir ayrıntıyla ilgilenmek zorunda kalmazsınız. Günümüzde özellikle kamu kurum ve kuruluşlarında güvenlik hizmeti, güvenlik şirketlerinden hizmet alınarak sağlanmaktadır.

güvenlik hizmeti

Güvenlik şirketlerinin, havaalanlarında, metrolarda, demiryollarında, deniz ulaşımında, parklarda, organizasyonlarda, hastanelerde, okullarda, AVM’lerde, sanayi tesislerinde, fabrikalarda, işyerlerimizde, özel yaşam alanlarımızda hizmet verdiklerini görüyoruz. Bu hizmeti yerine getirirken elektronik güvenlik sistemleri ile tehlike oluşmadan önlem alabiliyorlar. Can ve mal güvenliğini sağlarken aynı zamanda suçu oluşmadan önlemiş oluyorlar.

Altay güvenlik şirketi olarak, 5188 sayılı yasaya uygun, bir çoğu asker ve polis geçmişi olduğu için alanında eğitimli, profesyonel ekibimizle, 20 yıldır Ankara’da, İstanbul’da ve Türkiye’nin bir çok noktasında hizmet kalitemizden ödün vermeden güvenlik sektöründe yer almaktayız. Bir çok başarılı projede imzamızın olması da bunun kanıtıdır.

 

Altay güvenlik şirketi olarak, İstanbul, Ankara ve Türkiye’nin bir çok ilinde, elektronik güvenlik sistemlerinin temini kurulumu, özellikle CCTV kurulumu, izlenmesi ve bu sistemleri kullanabilecek eğitimli uzman ekibimizle ihtiyacınız olan güvenlik hizmetini en yüksek standartlarda yerine getirmekteyiz.
Başkentimiz Ankara’da güvenlik hizmetine ihtiyacınız olduğunda, uzun yılların deneyimi, uzmanlığıyla güvenlik sektöründe kendini kanıtlamış olan en doğru adresiniz Altay güvenlik şirketi olacaktır.