Organize sanayi güvenliği
«

Organize Sanayi Güvenliği

Organize Sanayi Güvenliği Ankara

Organize sanayi bölgesinde; bir çok işletme aynı alanda üretim faaliyetinde olduğu için, gelişen teknolojinin bir çok sanayi makinesi ve çalışan insan gücünün de çok fazla olduğu yerlerdir. Ayrıca organize sanayi bölgeleri, Ülke ekonomisine ciddi boyutta değer kattığı için stratejik öneme sahip, risk ve tehditlerin çok daha fazla olduğu bölgelerdir. Bu bölgelerin güvenlik hizmetinde, hiç bir detayı atlamadan, içeriden – dışarıdan gelebilecek tüm risklere karşı daha fazla tedbirlerin alınması ve tüm sürecin belirli aralıklarla takibinin yapılması gerekmektedir.

 

Altay Özel Güvenlik olarak, 20 yıldır bu sektörde olmamıza rağmen, hala her projemizi bizi daha da ileriye taşıyacak ödevimiz gibi görüyoruz. Kazandığımız her deneyimi daha üst seviyede hizmet vermek için yine sizlerin hizmetine sunuyoruz. Ülkemiz için stratejik manada önemli olan organize sanayi tesislerinin güvenlik hizmetini, profesyonel ekibimizle, İstanbul, Ankara ve Türkiye’de bir çok ilimizde hizmet kalitemizden ödün vermeden yerine getirmekteyiz. Bu bölgelerin güvenliğinde; uzman danışmanlarımız ve bölge yöneticilerinin karşılıklı görüşmeleri sonucu bütün risk faktörleri değerlendirilir ve faaliyet raporu oluşturulur.

güvenlik hizmeti

 

Altay güvenlik olarak; Ankara, İstanbul ve Türkiye’de bir çok noktada, güvenlik sektörünün tüm hizmet alanlarında, temeli sağlam profesyonel yöneticilerimiz, alanında eğitimli uzman güvenlik personellerimiz, ayrıca elektronik güvenlik sistemlerinin kurulumu ve kullanımı konusunda deneyimli ekibimizle, sorumluluğumuzun her zaman farkında olarak rakipsiz hizmet vermekteyiz.

 

güvenlik personelleri

 

Altay güvenlik olarak, Organize Sanayi güvenliğinde; bu bölgelere giren, çıkan araçların, çalışan kişilerin, ziyaretçilerin güvenlik kontrollerinin yapılması, kayıtlarının tutulması ve yönlendirilmesi, mal giriş, çıkışında araçların kontrolü ve yönlendirilmesi, bölge içinde ve çevresinde devriye hizmeti, yangın, hırsızlık, sabotaj gibi olaylara karşı koruyucu ve önleyiciliği olan kapalı devre kamera sistemlerinin kurulumu ve sürekli izlenmesi, X-Ray cihazları, el dedektörleri, plaka tanıma sistemi, hırsız ve yangın alarmları, bölge içinde araçların hız kontrolü gibi konuları içeren tedbirleri kapsamaktadır. Ayrıca, organize sanayi bölgelerinde 7/24 güvenlik hizmetimiz devam etmektedir. Bu bölgelerde görev alacak güvenlik personellerimiz eğitimli, uzman, tüm elektronik güvenlik sistemlerini yerinde ve doğru kullanabilen, ön sezileri kuvvetli, tehlike anında strateji belirleyebilen aktif kişilerdir.

 

Başkentimiz Ankara’da, Organize Sanayi Bölgeleri bir çok yerde ve çok geniş alanlarda bulunmaktadır. Altay güvenlik olarak, Ankara’da Organize Sanayi Güvenliğinde, alanında eğitimli uzman ekibimizle, hizmet kalitemizdeki farkı sizde tecrübe etmek istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.