Hırsızlık, vandallık gibi şiddet eylemleri ve daha birçok suça karşı şantiye güvenliği bir ihtiyaçtır. Doğru planlanmış ve iyi uygulanan bir şantiye güvenliği ve denetimi tüm şantiye süreci boyunca güvenliğin sağlanabilmesi ve şantiye sürecinin rahatça işleyebilmesi için gereklidir. Özellikle şantiyede değerli ekipmanların çokça bulunduğu süreçlerde şantiye ve inşaat güvenliği bir zorunluluk haline gelir.

 

Şantiyedeki önemli ekipmanların çalınması, şantiyedeki araçlara ve inşaat alanına zarar verilmesi sadece maliyet konusunda artışa neden olmayacaktır. Şantiye güvenliği olmadığı sürece bahsedilen durumlar gerçekleşebilir ve bu da şantiye sürecinde uzamalara yol açar. İnşaat istenilen sürede tamamlanamaz ve istenilen yere teslim edilemez. Bu yüzden de şantiye güvenliği Ankara’da sıkça aranan bir ihtiyaçtır.

 

Şantiye güvenliği Türkiye’de pek çok firma tarafından yapılmakta ancak bu firmaların pek çoğu şantiyeyi statik ve tek taraflı bir biçimde korumaktadır. Sadece tek taraflı koruma tedbirleri almak şantiyenin güvenliği için iyi bir sonuç ortaya koymaz. İyi planlama ve her olasılığı düşünmek gerekir. Altay Güvenlik uzun yıllardır Güvenlik Sektöründe hizmet vermekte olup bu konuda fazlasıyla tecrübeye sahiptir.

Şantiye Güvenliği Ankara

 

Elde bulunan kaynaklar ve insan gücü ancak doğru bir biçimde kullanıldığında etkin bir şantiye güvenliği sağlamanıza yardım olur. Bariyerlerin yanlış yerlerde bulunması, kamera sistemlerinin yanlış konuşlandırılması, yeteri kadar devriye-denetleme sürecinin olmaması şantiye güvenliğinin istenen düzeye ulaşmamasına neden olur.

 

Şantiye güvenliğinin en üst seviyede olması için sadece kaliteli güvenlik araç gereçleri, teknolojik ekipmanlar yetmeyecektir. Bu ekipmanları kullanacak, şantiyeyi denetleyecek, kamera kayıt sistemlerini kontrol edecek profesyonel bir güvenlik ekibi de gereklidir.

 

Güvenlik ekibinin sayısı şantiye alanının büyüklüğüne bağlı olarak değişecektir. Herhangi bir tehlike durumunda şantiye güvenliğini sağlayacak, durumu kontrol altına alacak da bu ekip olacaktır. Altay Güvenlik, Ankara şantiye güvenliği arayan müşterilerimize Türkiye’nin en uzman ve becerikli güvenlik personellerini sağlamakta, şantiyenizin en üst düzeyde korunmasına yardımcı olmaktadır.

 

güvenlik ekibi

 

Şantiyenizin güvenliğinin en iyi şekilde sağlanabilmesi için teknolojik araç gereçlerden yardım almak gereklidir. Kapalı devre kamera sistemler, alarm sistemleri, X-Ray Güvenlik cihazları gibi pek çok teknolojik cihaz şantiye güvenliği konusunda yardımcı olacaktır.

 

Şantiye güvenliği konusunda dikkat edilmesi gerekilen bir başka nokta da caydırıcılıktır. Dikenli teller, hidrolik mantar bariyerler, güvenlik görevlileri de tehlike yaratabilecek bireyleri caydıracak şeylerdir. Ancak bu ögelerin doğru yerleştirilmesi de gereklidir.

 

Ankara’da şantiye güvenliği denildiğinde ilk akla gelen isim olan Altay Güvenlik şantiyenizin korunması için en iyi şekilde çalışacaktır.

Firmamız, Ankarada bir çok inşaat sahasını güvenlik hizmetini yürütmekte, şantiye sonrasında ise profosyonel yönetim hizmetleri vermektedir. Şantiye de güvenlik sağlanması konusunda garanti vermekteyiz. 

 

Şantiye sahasına girip çıkan araç ve insan trafiğinin kontrol altına alınması konusunda uzman olan şirketimiz, yöneticlerle uyum içinde en güvenli hizmeti vermeye çalışmaktadır.

 

Our company is the scope of the security services in Ankara holds a lot of construction, after construction of the professional management services. We guarantee the security in the provision of the construction site.

Construction site to control traffic entering and exiting the vehicle, and is an expert in human company, yöneticlerle works in harmony to provide the most secure service.

 

şantiye güvenliği

İş ve yaşam alanlarının güvenliğinin sağlanması için pek çok güvenlik tedbiri bulunmaktadır. Fiziki güvenlik önlemlerinin yanı sıra kullanılacak olan elektronik güvenlik sistemleri, iş ve yaşam alanlarının tam bir koruma kalkanı altında olmasını sağlayacaktır.

 

Özel güvenlik firmasının gerçekleştireceği risk analizi neticesinde belirlenecek noktalara; kapalı devre kamera sistemi, sinyal kesici (jammer), hırsız alarm sistemi, yangın alarm sistemi, araç plaka tanıma sistemi, kablosuz kamera, görüntülü telefon sistemi, personel geçiş sistemi, mantar bariyer, x-rayboy dedektörü ve otopark geçiş sistemlerigibi elektronik ekipmanlar yerleştirilerek dışarıdan ve içeriden yönelebilecek her türlü tehlikeye karşı koruyucu ve engelleyici önlemler almak mümkündür.

 

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. fiziki güvenlik hizmetlerinin yanı sıra sunduğu elektronik güvenlik sistemleri hizmetiyle de iş ve yaşam alanlarınızın tam bir koruma altında olmasını sağlamakta ve yönelebilecek her türlü risk unsuruna karşı gerekli engelleyici tedbirleri almaktadır.