Ankara’da şantiye güvenliği

Ankara’da Şantiye Güvenliği

Ankara’da Şantiye Güvenliği

İnşaatın yapılması için gerekli bütün malzemelerin bulunduğu, depolandığı yerler şantiye alanlarıdır. Şantiye alanlarında güvenliğin sağlanması; hem malzemeler hem de çalışan kişiler açısından çok önemlidir. Büyük alanlara sahip ve insan gücünün çok fazla olduğu şantiyelerde, fiziki güvenlik tedbirlerinin yanında, elektronik güvenlik sistemlerinin de kurularak takip – kontrolünün yapılması, bu alanlardaki inşaat malzemelerinin ve makinelerinin her türlü riske karşı korumuş olur.

 
CCTV Kamera Sistemleri
 

Şantiye güvenlik hizmeti öncesi, alanla ilgili gerekli risk ve tehdit unsurlarının belirlenmesi, ihtiyaçlara göre bir plan oluşturulması gerekir. Bunu yaparken şantiye yetkilileriyle görüşülüp, detaylı tüm ayrıntılar üzerine ortak çalışma yapılması en doğrusu olacaktır.

 

Şantiyenin güvenlik hizmetini sağlarken; şantiye ve çevresinin güvenlik tedbirleri, çevre tellerinin ve duvarlarının güvenliğe uygunluk tespiti, şantiye çevresinde ve içerisinde devriye hizmeti, belirli noktalara aydınlatma sistemleri, gerekli görülen noktalara CCTV kamera sistemi kurulması, şantiyeye giriş – çıkış noktalarının gerekli elektronik güvenlik sistemleri ile kontrolünün sağlanması, şantiye alt yapısının, enerji hatlarının ve enerji sistemlerinin kontrolü, şantiyede kullanılan araçların ve iş makinelerinin otopark, yedek parça deposu gibi alanlarının güvenliği, hırsız ve yangın alarm sistemi, otopark ve personel geçiş sistemleri, araç plaka tanıma sistemi, X-Ray dedektörleri, şantiyede çalışan işçi sayısı, şantiyede kalanların ve görevlerinin neler olduğunun bilgisi, kuleler, yönetim ofisi, beton santralleri, atık madde toplama yerleri gibi sabit alanların tespiti ve güvenliği, şantiyede meydana gelebilecek iş kazalarında gidilecek en yakım sağlık kuruluşunun önceden tespiti gibi konuları kapsar.

 

Altay güvenlik olarak, Ankara, İstanbul, Türkiye’nin bir çok önemli noktasında, 5188 sayılı özel güvenlik yasasına uygun, alanında eğitimli uzman denetim kadromuzla, yer aldığımız bütün projelerde olduğu gibi şantiye güvenlik hizmetimizde de üst düzey güvenlik tedbirlerimiz, elektronik güvenlik sistemleri ve bunları kullanabilen profesyonel özel güvenlik personellerimizle eksiksiz güvenilir hizmet sunmaktayız. Sabotaj, can güvenliği, mala zarar verecek suç ve hareketlerden korumak, şantiye güvenliğinde önemlidir.

 
Özel Güvenlik Personelleri
 

Şantiye güvenliği alanında uzman ekimiz, 20 yılın kazandırdığı deneyimlerimizle, Türkiye’de bir çok ilimizde, Ankara ve İstanbul’da hizmet kalitemizden ödün vermeden üst düzeyde hizmet vermekteyiz. Güvenlik sektöründe en ön sıralarda yer alıyor olmamız bunun ispatıdır.

 

Altay güvenlik olarak, profesyonel denetim ekibimizin güvenlik tedbirleri kapsamında, gerekli gördüğü alanlar için elektronik güvenlik sistemleri ve bunları kullanabilen alanında eğitimli uzman ekibimizle Ankara’da da Şantiye Güvenliğinde etkili, güvenilir, en üst düzeyde hizmet vermekteyiz.

 

Firmamız, Ankarada bir çok inşaat sahasını güvenlik hizmetini yürütmekte, şantiye sonrasında ise profosyonel yönetim hizmetleri vermektedir. Şantiye de güvenlik sağlanması konusunda garanti vermekteyiz.

 

Şantiye sahasına girip çıkan araç ve insan trafiğinin kontrol altına alınması konusunda uzman olan şirketimiz, yöneticlerle uyum içinde en güvenli hizmeti vermeye çalışmaktadır.

 

Our company is the scope of the security services in Ankara holds a lot of construction, after construction of the professional management services. We guarantee the security in the provision of the construction site.

 

Construction site to control traffic entering and exiting the vehicle, and is an expert in human company, yöneticlerle works in harmony to provide the most secure service.

 

İş ve yaşam alanlarının güvenliğinin sağlanması için pek çok güvenlik tedbiri bulunmaktadır. Fiziki güvenlik önlemlerinin yanı sıra kullanılacak olan elektronik güvenlik sistemleri, iş ve yaşam alanlarının tam bir koruma kalkanı altında olmasını sağlayacaktır.

 

Özel güvenlik firmasının gerçekleştireceği risk analizi neticesinde belirlenecek noktalara; kapalı devre kamera sistemi, sinyal kesici (jammer), hırsız alarm sistemi, yangın alarm sistemi, araç plaka tanıma sistemi, kablosuz kamera, görüntülü telefon sistemi, personel geçiş sistemi, mantar bariyer, x-rayboy dedektörü ve otopark geçiş sistemleri gibi elektronik ekipmanlar yerleştirilerek dışarıdan ve içeriden yönelebilecek her türlü tehlikeye karşı koruyucu ve engelleyici önlemler almak mümkündür.

 

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. fiziki güvenlik hizmetlerinin yanı sıra sunduğu elektronik güvenlik sistemleri hizmetiyle de iş ve yaşam alanlarınızın tam bir koruma altında olmasını sağlamakta ve yönelebilecek her türlü risk unsuruna karşı gerekli engelleyici tedbirleri almaktadır.