Ankara’da Şantiye Güvenliği

Firmamız, Ankarada bir çok inşaat sahasını güvenlik hizmetini yürütmekte, şantiye sonrasında ise profosyonel yönetim hizmetleri vermektedir. Şantiye de güvenlik sağlanması konusunda garanti vermekteyiz.

Şantiye sahasına girip çıkan araç ve insan trafiğinin kontrol altına alınması konusunda uzman olan şirketimiz, yöneticlerle uyum içinde en güvenli hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Our company is the scope of the security services in Ankara holds a lot of construction, after construction of the professional management services. We guarantee the security in the provision of the construction site.

Construction site to control traffic entering and exiting the vehicle, and is an expert in human company, yöneticlerle works in harmony to provide the most secure service.

İş ve yaşam alanlarının güvenliğinin sağlanması için pek çok güvenlik tedbiri bulunmaktadır. Fiziki güvenlik önlemlerinin yanı sıra kullanılacak olan elektronik güvenlik sistemleri, iş ve yaşam alanlarının tam bir koruma kalkanı altında olmasını sağlayacaktır.

Özel güvenlik firmasının gerçekleştireceği risk analizi neticesinde belirlenecek noktalara; kapalı devre kamera sistemi, sinyal kesici (jammer), hırsız alarm sistemi, yangın alarm sistemi, araç plaka tanıma sistemi, kablosuz kamera, görüntülü telefon sistemi, personel geçiş sistemi, mantar bariyer, x-rayboy dedektörü ve otopark geçiş sistemlerigibi elektronik ekipmanlar yerleştirilerek dışarıdan ve içeriden yönelebilecek her türlü tehlikeye karşı koruyucu ve engelleyici önlemler almak mümkündür.

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. fiziki güvenlik hizmetlerinin yanı sıra sunduğu elektronik güvenlik sistemleri hizmetiyle de iş ve yaşam alanlarınızın tam bir koruma altında olmasını sağlamakta ve yönelebilecek her türlü risk unsuruna karşı gerekli engelleyici tedbirleri almaktadır.