Ankara güvenlik devriye hizmeti
«

Ankara Güvenlik Devriye Hizmeti

Ankara Güvenlik Devriye Hizmeti

Güvenlik devriye hizmetleri son yıllarda önemini fazlasıyla artırmakta ve Ankara’da da bu durum etkisini göstermektedir. Ankara başta olmak üzere Türkiye’de birçok ilde güvenlik devriye hizmetlerine talep artış göstermiştir. Bu talebe karşılık olarak pek çok firma kurulmakta veya halihazırdaki kuruluşlar güvenlik devriye hizmeti vermek üzere kendilerini konuşlandırmaktadırlar. Ancak Ankara güvenlik devriye hizmeti konusunda gerçekten uzmanlığı ve tecrübesiyle öne çıkan tek bir kuruluş bulunmaktadır; Altay Güvenlik.

 

Suç için en büyük caydırıcı etkenlerden biri hep fiziki görünürlük olagelmiştir. Üniformalı devriye görevlileri sadece fiziksel anlamda görünürlükleri ile pek çok potansiyel tehdit ve güvenlik açıklarından yararlanmak isteyen kişi için caydırıcı bir etmen olacaktır. Güvenlik devriyelerimiz, tesisiniz veya mülkünüzde güvenliği artıracak, vandalizm, hırsızlık, tesis veya mülk mallarına zarar verilmesi gibi durumlara karşı koruma sağlayacaktır. İstek dahilinde devriye görevlileri üniforma ile de devriye hizmetinde bulunabilirler.

Ankara Güvenlik Devriye Hizmeti

Ankara güvenlik devriye hizmeti konusunda bu kadar iddialı olmamızın arkasındaki temel neden bugüne kadar gösterdiğimiz başarılardır. Güvenlik görevlilerimiz ister yaya halde ister araç ile devriye görevlerinde bulunsunlar, her türlü şekilde güvenliği sağlayacaklardır. Mülkünüz veya tesisiniz etrafında sürekli mevcudiyet sağlıyor olmamız, olağandışı durumları hızlı bir biçimde fark etmemize ve sorunları daha başlamadan çözmemize yardımcı olmaktadır.

 

Güvenlik devriye hizmetini hem yaya hem de araçlarla vermekteyiz. İstek dahilinde devriye güvenlik hizmetimizin şekli değişmektedir. Devriye süresi ve devriye hizmetinin verileceği alan gibi unsurlar analizler sonucunda ortaya konacaktır.

 

Güvenlik devriye hizmetini verecek olan görevlilerimizin her biri gerekli güvenlik eğitimlerinden geçmiş yetenekli ve tecrübeli personellerdir. Devriye hizmetinde en önemli unsurlardan biri olan risk analizi konusunda personellerimiz eğitim görmüşler ve tehditleri daha gerçekleşmeden önleyebilmek adına analizler yapabilme yeteneğine sahiptirler.

özel güvenlik

Altay Güvenlik 20 yıldan fazla bir süredir tüm Türkiye’de hizmet vermekte olan köklü bir özel güvenlik kuruluşudur. Bugüne kadar pek çok konuda güvenlik alanında öncü olduk, bu da bizi ulusal anlamda en başarılı güvenlik şirketleri arasında zirveye koydu. Uluslararası anlamda da Altay Güvenlik başarısıyla söz ettirmektedir.

 

Fabrika ve üretim tesisleriniz, enerji santralleri, eviniz, siteler ve toplu konutlar için güvenlik devriye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz Ankara’nın her yerinden bize ulaşabilirler.