elektronik güvenlik
«

Elektronik Güvenlik Ankara

Elektronik Güvenlik Ankara

Terör, gasp, hırsızlık, sabotaj, soygun gibi olayların artması, gelişen teknolojinin kötü amaçla kullanılması günümüzde güvenlik ihtiyacının daha çok artmasına ve sadece fiziki güvenlik tedbirlerinin yeterli olamadığı sonucuna ulaştırmıştır. Güvenlik sektörünün tüm hizmet alanlarında, elektronik güvenlik sistemlerine olan ihtiyaç her geçen gün artarak devam etmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde de, elektronik güvenlik sistemlerine sürekli yenileri eklenerek gelişmeye devam etmektedir. Tüm Dünya’da olduğu gibi Ülkemizde de elektronik güvenlik sistemleri hızlı bir şekilde gelişmektedir. Güvenlik sektörünün, tüm alanlarında, güvenlik hizmeti elektronik güvenlik sistemleri ile desteklendiğinde risk unsuları nerdeyse sıfıra iniyor yada tehlike anında kontrol, müdahale daha kolay ve güvenli yapılabiliyor.

 

Altay güvenlik, İstanbul, Ankara ve Türkiye’nin bir çok farklı noktasında, 1995 yılından beri güvenlik sektörünün tüm alanlarında alanında eğitimli uzman ekibiyle profesyonel hizmet sunmaktadır. Altay, fiziki güvenlik tedbirlerinin yanında, güvenlik sektöründe çok önemli yeri olan elektronik güvenlik sistemleri konusunda da uzman kaliteli destek sağlamaktadır. Hizmet alanına göre, doğru elektronik güvenlik sisteminin seçimi, kurulması, kullanılması konusunda eğitimli ve uzmandır.

 

kamera sistemleri

 

Altay güvenlik, güvenlik hizmetinde önemli yeri olan kamera sistemlerinde uluslararası anlamda kendini ispatlamıştır. İhtiyacınız olan kamera sistemlerinin seçimi, doğru yere kurulması, sonrasında yedek parça, servis konusunda alt yapısı sağlam tam destek verecek firmalarla çalışmaktadır.

güvenlik hizmeti

Altay güvenlik olarak; profesyonel ekibimiz, güvenlik hizmeti sunduğumuz, Türkiye’nin bir çok ilinde, metropol yapıya sahip İstanbul’da, Başkentimiz Ankara’da, kamera sistemlerinin bütün çeşitleri, kayıt cihazları, plaka tanıma ve hız ihlal sistemleri, hırsız alarm sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, otopark – bariyer sistemleri, biyometrik sistemler, personel devam kontrol sistemleri, görüntülü diyafon, elektronik kapı kilitleri, X-Ray cihazları, araç takip sistemleri, el dedektörleri gibi Elektronik Güvenlik sistemlerinin kullanımı konusunda gerekli eğitime ve deneyime sahiptir.

 

Altay güvenlik olarak, 20 yılı aşkın süredir, profesyonel ekibimizle sürekli kendimizi yenileyerek, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak en doğru hizmet politikasını planlıyoruz. Hizmet alanına göre kullandığımız elektronik güvenlik sistemleri, kurulması ve kullanılması konusunda eğitimli uzman ekibimizle profesyonel güvenilir hizmet sunuyoruz.

 

Altay güvenlik olarak, elektronik güvenlik sistemlerini en doğru yerde, profesyonel kullanabilen eğitimli uzman ekibimizle, Ankara’da da güvenlik hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız.

 

İnsan Dedektörü

Solar Kamera