Fabrika Güvenliği Ankara
«

Fabrika Güvenliği Ankara

Fabrika Güvenliği Ankara

Askeri, ekonomik, yani maddi ve manevi tüm kaynakların, güçlerin bir arada kullanıldığı, ülkelerin gelişip ilerlemesinde önemli katkısı olan, endüstriyel tesislerin, fabrikaların ve çalışanlarının çalışmalarını aksatmadan, içerden, dışardan gelebilecek her türlü tehdit unsuruna karşı gerekli tedbirlerin alınması çok önemlidir.

Stratejik önemi bulunan bu tip tesislerin, fabrikaların ve çalışanlarının güvenliğinin en üst düzeyde sağlanması ve risk unsurlarının sıfıra yakın bir düzeyde olması gerekir. Bu yüzden profesyonel manada bu işi yapan Özel Güvenlik Şirketlerinden destek almak gereklidir.

Fabrika Güvenliği Ankara

Altay güvenlik, yüksek risk ve tehdit unsurları olan, stratejik manada ülkemiz için önemli olan fabrikalarda 7/24 güvenlik hizmeti vermektedir. Fabrikaların faaliyetleri farklı sektörlerde olduğu için, uygulanacak güvenlik politikaları da işletmeye özel olacaktır.

 

Altay güvenlik olarak, alanında uzman ekibimiz ve güvenlik danışmanlarımız müşterilerimizle ortak keşif ve karşılıklı görüşmeler yaparak, Ankara, İstanbul ve Türkiye’de en etkili ve güvenilir hizmeti sunmaktadır.

 

Fabrikalarda uzun yılların birikimi ve emeği olduğundan, güvenlik hizmetinin disiplinli, en üst seviyede sağlanması gerekir. En başta faaliyetlerine engel olmadan işletme ile sürekli koordine içinde kalarak tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır.

 

Altay güvenlik olarak, profesyonel kadromuza güvenlik sektörünün 20 yıldır kazandırdığı deneyim, her fabrikaya geliştirdiği ayrı koruma planıyla, fabrika güvenlik hizmetimizde de hiç bir detayı atlamadan, sahada gerekli elektronik güvenlik sistemlerimiz ve alanında eğitimli uzman ekibimizle Ankara, İstanbul ve Türkiye’de en üst seviyede hizmet sunmaktayız.

fabrika güvenliği

Altay güvenlik olarak, fabrika güvenliğini sağlarken; fabrika giriş – çıkışların kontrolü için, plaka tanıma sistemi, X-Ray cihazları, el ve kapı dedektörleri gibi elektronik güvenlik sistemleri ve bunları kullanabilen uzman güvenlik elemanlarımızla, araçlı, araçsız kişilerin ve araçlarının kontrolü, kayıtlarının tutulması, fabrikaya mal giriş – çıkışı yapan araçların kontrolü, gelen kişilerin üzerinde yanıcı, uçucu bir şey bulunması durumunda emanete alınarak girişine izin verilmesi, yöneticilerin isteği üzerine mesai bitimlerinde belirli aralıklarla personelin üst aramasının yapılması, hırsızlık, sabotaj, yangın gibi tehlikeli durumlara karşı, periyodik aralılarla fabrika çevresinde ve fabrika içinde devriye hizmeti yapılması, gece vardiyası olan fabrikalarda devriye hizmetinin daha sık aralıklarla yapılması, gece vardiyasına kalacak personel bilgisinin daha önceden özel güvenlik elemanlarımıza bilgisinin verilmesi, fabrika depolarının bulunduğu alanlarda gerekli görüldüğünde kamera sistemleri ile destekleyerek daha dikkat edilmesi gibi tedbiri kapsamaktadır.

 

Ankara’da, yılların birikimi ve emeğinizin olduğu fabrikanızın güvenliği için en doğru ve tek adresiniz Altay güvenlik.

Fabrika güvenliği konusunda uzman olan şirketimiz Ankara da 30 a yakın fabrikanın güvenliğini yapmaktadır. Fabrika güvenliği konusunda uyulması gerekli prosedürler sözleşme aşamasında her fabrikaya göre uyarlanacaktır.

 

The factory is an expert in security, the security company has factory in Ankara, close to 30. Plant safety procedures must be adhered to under the contract will be adapted according to each plant.