Güvenlik sektöründe faaliyet göstermek ve bunu doğru şekilde yapabilmek için gerekli olan disiplin ve sorumluluk bilincine sahip olmadan VIP yakın koruma konusunda iyi olduğunuzu söyleyebilmek çok kolay olmayacaktır. VIP yakın korumada söz konusu olan bir insanın emniyetini sağlamak ve bunu yaparken de ona rahatsızlık vermemektir. Kısacası ‘’korumak, korurken görünmez olmak’’ gereklidir. VIP güvenlik görevleri bu yüzden daha ayrı bir yaklaşım gerektirmektedir.

VIP yakın koruma hizmetleri

VIP yakın koruma hizmetleri yıllardan beri süregelmekte ve dünyanın pek çok yerinde ihtiyaç duyulan bir hizmet olmaktadır. Ancak son yıllarda global anlamda ortaya çıkan sorunlar, dünya nüfusunun kalabalıklaşması nedeniyle potansiyel anlamda tehdit olabilecek kişilerin tespitinin zorlanması gibi konular yüzünden VIP yakın korumalara olan ilgiyi daha artırdı. İnsanlar VIP yakın koruma için birçok farklı firmayla etkileşime geçiyor ve pek çok farklı yakın korumayı kişisel hayatlarını tehlikelerden uzak tutması için işe alıyor. Fakat gerçek anlamda çok az şirket yakın koruma işini doğru bir şekilde yürütebilmektedir. Özellikle Türkiye’de VIP yakın koruma konusunda gerçekten kaliteli ve doğru anlayışla hizmet veren sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Böyle bir durumda insanların aklına Ankara’da VIP yakın koruma, bodyguard aradıklarında kime güvenecekleri sorusu gelebilmesi çok doğaldır.

 

Altay Güvenlik yakın koruma ihtiyacı bulunan vatandaşların sorunlarını gidermek, onlara güvenilir bir hizmet sunmak için çalışan ve 20 yılı aşkın süredir bu alanda hizmet gösteren saygın, alanında öncü bir kuruluştur. Bugüne kadar Türkiye’nin pek çok yerinde ve yurtdışında VIP Yakın Koruma hizmeti vermiş ve kendisine verilmiş olan her görevin altından başarıyla kalmış olan Altay Güvenlik, Ankara’da da sizlere birinci sınıf yakın koruma hizmeti vermek üzere faaliyet göstermektedir.

Yakın koruma görevlileri

VIP yakın koruma görevlilerimizin her biri VIP bireyin emniyetini sağlamak adına gerekli olan her türlü eğitimden geçmiş, pek çok başarılı görevde bulunmuş tecrübeli güvenlik görevlileridir. Yakın korumalarımız, ileri sürüş teknikleri, silah kullanma becerileri, yakın dövüş, risk yönetimi gibi farklı alanlarda en üst düzey eğitimleri almış, birçok farklı testten başarıyla geçmiş, becerikli ve sorumluluk bilincine sahip insanlardır.

Yaptıkları işin ağırlığının farkında olmaları onları 7/24 potansiyel tehditleri aramaya itecek, sizi korumak için gözlerini bir an dahi kırpmayacaklardır.

Bu, yakın koruma görevlilerimizin sizleri etkinlikleri sırasında rahatsız edecekleri veya konfor alanınıza girecekleri anlamına da asla gelmez; tam tersine VIP yakın korumalarımız sizleri rahatsız etmemek adına en üst düzey özeni göstereceklerdir.

 

Ankara VIP yakın koruma için güvenebileceğiniz bir yer arıyorsanız, hiç şüpheniz olmasın, doğru adrestesiniz. Ankara’nın en iyi yakın korumalarının vereceği VIP koruma hizmetlerimizin ayrıcalıklarından faydalanmak için hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.

 

Bürokrat, iş adamı, sanatçı, bilim adamı gibi üst düzey korumaya ihtiyaç duyan kişilere ve iş ya da yaşam alanlarının korunması için maksimum önleme ihtiyaç duyan kişilere özel hizmet veren VIP özel güvenlik şirketleri; sağladığı yakın koruma servisi ve özel güvenlik tedbirleriyle bu kişilere karşı yönelicek her türlü tehlikenin önüne geçmektedir.

VIP özel güvenlik şirketleri; patlayıcımadde, ileri sürüşteknikleri, taktiksel atış,yakın savunma ve karşısaldırıtekniklerikonusunda uzmanlardan oluşan bir personel kadrosuna sahiptir. Bu sayede üst düzey korunma ihtiyacı olan kişilere yani VIP’lere yönelik tüm tehditleri engellemekte ve ortadan kaldırmaktadır.

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. deneyimli ve alanında uzman personeliyle her sosyal statüdeki kişi ve kuruluşlara hizmet sunmaktadır.

VIP koruma ihtiyacı içerisindeki bireylerin statüsü, görevi ve alışkanlıkları incelenerek bu doğrultuda bir risk analizi yapılmakta ve güvenlik planı oluşturulmaktadır.

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti.’nin sunduğu görünmez güvenlik kalkanı sayesinde; VIP koruma ihtiyacı olan kişiler hayatlarına güven ve rahat içinde devam edebilmektedir.