Altay Güvenlik, tüm Türkiye’de ve Ankara’da başarıyla görev yapmakta olan bir güvenlik şirketi olarak küresel anlamda gösterdiği başarıyla kendini göstermektedir. Şirketimiz uzman bilgi birikimiyle fark yaratan ve sunduğu hizmetlerle Ankara güvenlik şirketleri arasında kendisini en ön sıralara koymuş olan bir kuruluştur. Amacımız Ankara’da doğru, düzenli, güvenilir bir güvenlik hizmeti ihtiyacı duyan her bir müşterimize yardım etmek, onların emniyetlerini sağlamaktır. Türkiye’nin en iyi güvenlik şirketlerinden olarak özel güvenlik hizmetleri konusundaki birinciliğimizi 20 yıldan fazla bir süredir sürdürmekteyiz.

güvenlik şirketleri

Altay Güvenlik için en önemli şey her zaman insan olmuştur. İnsanın güvenliği ve emniyeti söz konusu olduğunda yorulmak, kolaya kaçmak, kısa yolu tercih etmek mümkün olamaz. Bunu yaptığımız zaman kendimize Ankara’nın en iyi güvenlik şirketi dememiz de çok doğru olmayacaktır. Bu yüzden Altay Güvenlik olarak sıkı çalışmayı asla bırakmıyoruz. Uluslararası konuma başarılı bir şirket olarak çok daha yüksek konumlara gelebilmek adına her gün aynı kararlılıkla çalışıyoruz. Altay Güvenlik tarafından verilmekte olan güvenlik hizmetini Türkiye ve Ankara’nın en ayrıcalıklı hizmetlerinden yapan da aslında budur.

 

Ankara’da güvenlik şirketlerinin önemi her geçen gün artmaktadır. Şehir Türkiye’nin başkenti oluşu ve siyasi anlamda ülkenin kalbinin attığı yer olduğu için güvenlik anlamında ayrı bir özen gerektirmektedir. Türkiye’nin en kalabalık 2. Şehri oluşu da Ankara’nın daha çok sayıda iyi ve güvenilir güvenlik önlemlerine ihtiyacını artırmaktadır. Elbette kolluk kuvvetlerinin her köşede bulunabilmesi mümkün değildir, bu dünyadaki her ülke için geçerlidir. Ancak, iyi güvenlik şirketleri de bu sorunu rahatlıkla çözebilir.

özel güvenlik hizmetleri

Altay Güvenlik Ankara’da birçok sayıda fabrika, alışveriş merkezi, enerji tesisi, iş yeri için özel güvenlik hizmeti vermekte olan saygın bir kurumdur. Bunun yanında güvenlik danışmanlığına ihtiyaç duyan şirket ve iş yerlerine de bu konuda yardımcı olmaktayız. Sektördeki tecrübemiz ve işinin en iyisi, profesyonel personellerden oluşan ekibimizle Ankara içerisinde güvenlikle alakalı her sorunu çözebilmek adına faaliyet göstermekteyiz.

 

Altay Güvenlik güvenlik sektörünün her alanında olduğu gibi eğitim alanında da faaliyet göstermekte ve bu konuda da öncü olmaya devam etmektedir. Personellerimizin en iyilerden olması ve her zaman güvenlik anlamında yetkin durumda kalabilmesi için eğitimlerine özen gösteriyor, sektördeki yeni gelişmelerin benimsenmesi için etkinliklerde bulunuyoruz.

 

Ankara’nın neresinde olursanız olun Altay Güvenlik ile iletişime geçebilir ve Türkiye’nin en ayrıcalıklı güvenlik hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 

Ankara Güvenlik Sistemleri ve Hizmetleri

 

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden olan Ankara da yılda ortalama olarak 175.000 asayiş suçu meydana gelmekte ve devlet güvenlik güçleri bu durum karşısında yeterli önlemleri alamamaktadır. Kamu güçlerini tamamlayıcı nitelikteki özel güvenlik şirketleri bu noktada devreye girmekte, can ve mal güvenliğinizin korunması için özel güvenlik hizmetleri sunmaktadır. 5188 Sayılı Kanun kapsamında hareket eden özel güvenlik şirketleri müşterilerine fiziki ve elektronik güvenlik hizmeti vererek, gerçekleşmesi muhtemel olan tüm tehditlerin önüne geçmektedir.

 

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti gerçekleştirdiği özel güvenlik risk ile tehdit unsurlarını belirleyip, engelleyici önlemler alarak gerçekleşmesi muhtemel olan güvenlik tehditlerinin önüne geçmekte; Ankara da, İstanbul’da ve tüm Türkiye genelinde verdiği fiziki ve elektronik güvenlik hizmetiyle müşterilerini tam bir koruma altına almaktadır.